Sıkça Sorulan Sorular

 
 
Değişim ve iade şartlarınız  nelerdir?
 
Satın aldığınız ürünler kullanılmadığı, yıkanmadığı  ve tadilat işlemi görmediği takdirde  satış faturası ile birlikte  7 iş günü içerisinde değişim ve iade işlemi  gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal fatura düzenlenen ürünlerin iadesi yapılırken iade faturası kesilerek gönderilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde iade işlemi yapılamaz.
 
Ürün etiketleri sökülmüş, yıkanmış, kullanılmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılmaz.
İade işlemi yaparken size gönderilen paket içeriğini eksiksiz bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.
Jelatini, kilitli kılıfı, bilgilendirme formları ve varsa aksesuarlarıyla birlikte gönderilmeyen ürünlerin iadesi, alışveriş yaparken kabul etmiş olduğunuz mesafeli satış sözleşmesi gereğince yapılmaz.
 
Takım olarak satılan ürünler ancak takım olarak iade veya değişim işlemine alınır. Takım bozularak tek parça olarak geri gönderilen ürünler kabul edilmez ve işleme alınmaz.
 

 
Nasıl değişim veya iade yapabilirim ?
 
Ürünlerinizle birlikte size gönderilen değişim ve bilgilendirme kitapçığındaki soruları yanıtlayarak ürünleri faturası ve değişim kitapçığı ile birlikte bize geri göndermeniz yeterlidir. Gönderim için gerekli bilgileri kitapçıkta  bulabilirsiniz.
İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim ?
 
Hayır. İadenizin kargo masrafları firmamız tarafımızdan karşılanır.
*Siparişinizdeki ürünleri ücretsiz değişim hakkınızı kullanarak bir kez değiştirdikten sonra tekrar değiştirmek veya iade etmek isterseniz kargo taşıma ücretleri tarafınıza ait olacaktır. Siparişlerinizdeki ürünleri iade ederken tek seferde göndermeniz gerekir. Aksi diğer kargo ücretleri tarafınızca karşılanır.
Değişim yapmak istediğim ürünün bedeni stoklarda  görünmüyor. Ne yapmalıyım ?
 
Değişim işlemleri  için belirli sayıda yedek stok ayrılmaktadır. Ürünün  tükenmiş olması durumunda sizinle iletişime geçilir.
Değişim veya İade işlemimi nasıl takip edebilirim?
Değişim veya iade işlemi için tarafımıza gönderim yaparken gönderim yapmış olduğunuz kargo şirketinden gönderi takip numaranızı talep ediniz.
Gönderiniz tarafımıza ulaştıktan sonra takip eden 7 iş günü içerisinde işleme alınır.
 
İade veya değişim sürecinizde tarafınıza herhangi bir bilgilendirme yapılmaz. Yalnızca işleminizin yapılmasına engel bir durum olması halinde sizinle iletişime geçilir.
İade işlemi gerçekleştirdiğimde ürün bedeli  tarafıma  ne zaman iade edilir ?
 
Ödemeleriniz güvenlik açısından PayTR (sistemi aracılığıyla alındığı gibi ödemelerinizin iadesi aynı şekilde PayTR paneli üzerinden gerçekleştirilir. Ortalama 15 iş günü içerisinde hesabınıza yansır. Bu  süre bankanıza bağlı olarak  değişebilir.
İade işlemleri esnasında nadiren sistemsel hatalar yaşanabilir bu nedenle eğer iade ürün bedeli kartınıza 30 gün içerisinde yansımadıysa kaelstitches@hotmail.com adresine e-posta göndererek veya mesai saatleri içerisinde 05069225680 no'lu telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçiniz.
Kredi kartı bilgilerim sisteminizde kayıtlı mı?
Kredi kartı saklama sistemini güvenlik gerekçesiyle sağlamamaktayız. Daha önce PayTR aracılığıyla yaptığınız bir ödeme var ise bilgileriniz PayTR arşivinde kayıtlı olabilir ve online mağazamızda ödeme esnasında size sunulabilir. Kart bilgilerinizi saklayan ve size sunan PayTR'dur. Bu nedenle biz herhangi bir işlemde bulunamayız. Taleplerinizle ilgili PayTR müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.
Yukarıdaki yanıtlar  aklınızdaki  soruları yanıtlamıyor ise iletişim numaramız üzerinden  veya  e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.
 
Ürünüm hasarlı geldi, ne yapmalıyım?
Taşıma esnasında kargolarınız birçok aktarma noktasında geçmektedir. Bu esnasında nadiren de olsa siparişleriniz hasar görebilir. Paketinizde bir hasar tespit ederseniz kargoyu kabul etmeyiniz ve bizimle iletişime geçiniz. Zarar gördüğü halde ürünler yeniden kargo firması tarafından paketlenerek size teslim edilebilirler. Böyle bir durumda en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.