Hizmet Şartları

HİZMET ŞARTLARI

GENEL OLARAK Bu web sitesi, Kale Stitches tarafından işletilmektedir. Site üzerinde, "biz", "bize" ve "bizim" terimleri Kael Stitches'ı ifade etmektedir. Kael Stitches, size sunulan tüm bilgileri, araçları ve hizmetleri içeren bu web sitesini kullanmanız durumunda, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmenize bağlı olarak hizmet sunar.

Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bize bir şey satın alarak, "Hizmet"imize katılırsınız ve burada belirtilen şartlar ve koşullar ("Hizmet Şartları", "Şartlar") dahilinde bağlı olduğunuza ve bunları kabul ettiğinize dair anlaşmaya varırsınız. Bu Hizmet Şartları, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, satıcılar ve içerik sağlayıcılar da dahil olmak üzere site kullanıcıları için geçerlidir.

Lütfen web sitemize erişmeden veya kullanmadan önce bu Hizmet Şartlarını dikkatlice okuyun. Site'nin herhangi bir bölümüne erişmeniz veya kullanmanız durumunda, bu Hizmet Şartlarına bağlı olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya hiçbir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Şartları ile sınırlıdır.

Geçerli mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü her zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız ve güncellemeleri ve/veya değişiklikleri web sitemize göndererek veya yayınlayarak duyurabiliriz. Değişiklikleri kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliklerin yayınlanmasından sonra web sitesine devam eden kullanımınız, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Mağazamızı size sunan şirket Shopify Inc. tarafından barındırılmaktadır. Shopify, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamıza izin veren çevrimiçi e-ticaret platformunu bize sağlar.

BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA ŞARTLARI Bu Hizmet Şartlarını kabul ederek, ikamet ettiğiniz eyalet veya bölgenin reşit yaşının en azında olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz eyalet veya bölgenin reşit yaşında olduğunuzu ve sizin küçük çocuğunuzun bu siteyi kullanmasına izin verdiğinize dair onayınızı verdiğinizi beyan edersiniz. Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız ve Hizmet'in kullanımıyla ilgili olarak yargı alanınızda herhangi bir yasayı (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere telif hakkı yasaları) ihlal edemezsiniz. Herhangi bir zararlı kod veya virüs veya yıkıcı nitelikte herhangi bir kod aktaramazsınız. Şartlardan herhangi birinin ihlali durumunda, Hizmet'inizin derhal sonlandırılmasıyla sonuçlanır.

BÖLÜM 2 - GENEL ŞARTLAR Hizmeti herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye herhangi bir zamanda reddetme hakkımızı saklı tutarız. İçeriğinizin (kredi kartı bilgisi hariç), şifresiz olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinde iletimler ve (b) bağlanan ağların veya cihazların teknik gereksinimlerine uymak için değişiklik yapabileceğini anladığınızı kabul edersiniz. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar arası aktarım sırasında şifrelenir. İzin almadan, hizmetin, Hizmet'in kullanımının veya Hizmet üzerinden sunulan hizmetin herhangi bir bölümünün veya herhangi bir iletişim yoluyla temin edilen herhangi bir iletişimin herhangi bir kısmını, hizmetin kullanımını veya hizmetin sağlandığı web sitesine erişimi satamaz, çoğaltamaz, kopyalayamaz, satabilir, yeniden satamaz veya sömüremezsiniz. Bu anlaşmada kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık için eklenmiştir ve bu Şartları sınırlamayacak veya diğer şekilde etkilemeyecektir.

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, TAMLIĞI VE ZAMANINDA OLMASI Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmadığı durumunda sorumlu değiliz. Bu site üzerindeki materyal yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgilere başvurmadan kararlar vermek için tek başına kullanılmamalıdır. Bu sitedeki materyale güvenmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve kendi riskinizdedir. Bu site bazı tarihi bilgiler içerebilir. Tarihi bilgiler güncel olmayabilir ve sadece referans için sağlanır. Bu sitedeki bilgilerin içeriğini her zaman değiştirme hakkımızı saklı tutarız, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Site üzerinde herhangi bir bilginin değiştirilmesi gerektiğine inanırsanız, bu size bildirme hakkımızı saklı tutarız. Sitemize yapılan değişiklikleri izlemek size aittir.

BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDAKİ DEĞİŞİKLİKLER Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya durdurma hakkımızı saklı tutarız. Hizmetin değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alma veya durdurma nedeniyle size veya üçüncü bir tarafa karşı hiçbir sorumluluğumuz olmayacaktır.

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (geçerliyse) Belirli ürünler veya hizmetler yalnızca web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak sunulabilir. Bu ürünlerin veya hizmetlerin sınırlı miktarları olabilir ve iade veya değişim yalnızca İade Politikamıza göre yapılabilir. Mağazamızdaki ürünlerin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde sergilemeye çalıştık. Bilgisayarınızın monitöründe herhangi bir rengin doğru bir şekilde görüntüleneceğini garanti edemeyiz. Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin satışını belirli bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı alanına sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunulan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir açıklama, fiyatlandırma her zaman bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir ve tamamen bizim takdirimize bağlıdır. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede sunulan herhangi bir ürün veya hizmet için yapılan herhangi bir teklif, yasak olduğu yerde geçersizdir. Sizin tarafınızdan satın alınan veya edinilen herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmet'teki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

BÖLÜM 6 - FİYATLANDIRMA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU Size sunduğumuz herhangi bir siparişi reddetme hakkımızı saklı tutarız. İstisnai olarak, bizim takdirimize bağlı olarak kişi başına, hane halkına veya siparişe satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı altında, aynı kredi kartı ile verilen siparişleri ve/veya aynı fatura ve/veya teslimat adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişte bir değişiklik yapma veya bir siparişi iptal etme durumunda, siparişin yapıldığı zamandaki e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile sizinle iletişime geçmeye çalışabiliriz. Bayiler, bayilikler veya distribütörler tarafından verildiği tespit edilen siparişleri sınırlandırma veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız.

Mağazamızda yaptığınız tüm satın alma ve hesap bilgileri için güncel, tam ve doğru bilgi sağlama yükümlülüğünü kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlamak ve size ihtiyaç duyduğumuzda sizinle iletişim kurmak için hesap ve diğer bilgilerinizi, e-posta adresinizi ve kredi kartı numaralarınızı ve son kullanma tarihlerini hızlı bir şekilde güncellemeniz gerektiğini kabul edersiniz.

Daha fazla ayrıntı için İade Politikamızı inceleyiniz.

BÖLÜM 7 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR Bazı üçüncü taraf araçlara erişim imkanı sağlayabiliriz, bunları ne izler ne de kontrol ederiz. Bu tür araçlara erişimi "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu gibi" ve herhangi bir garanti, temsil veya koşul olmaksızın, herhangi bir türden ve herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmeksizin sağladığımızı kabul edersiniz. İlgili üçüncü taraf sağlayıcı(lar) tarafından sağlanan araçlarla ilgili olarak hiçbir sorumluluğumuz yoktur. İsteğe bağlı olarak sunulan araçları kullanmanız tamamen kendi riskiniz ve takdirinize bağlıdır ve araçların sağlayıcı(lar) tarafından sunulan şartları onayladığınızdan ve onayladığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Ayrıca,gelecekte web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve/veya özellikler (yeni araçlar ve kaynakların piyasaya sürülmesi dahil) sunabiliriz. Bu yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu Hizmet Şartlarına tabi olacaktır.

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI Hizmetimiz aracılığıyla sunulan bazı içerikler, üçüncü tarafların materyallerini içerebilir. Bu site üzerindeki üçüncü taraf bağlantıları, bize ait olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğunu incelemekten sorumlu değiliz ve üçüncü taraf materyalleri veya web siteleriyle ilgili olarak hiçbir şekilde garanti veya sorumluluk kabul etmeyiz. Üçüncü taraf web siteleri ile bağlantılı olarak yapılan herhangi bir mal, hizmet, kaynak, içerik veya diğer işlemlerle ilgili olarak ortaya çıkan herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politika ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve işlem yapmadan önce onları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleriyle ilgili herhangi bir şikayet, iddia, endişe veya soru, üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİBİLDİRİMLER VE DİĞER GÖNDERİLER Bazı belirli gönderileri (örneğin yarışma katılımları) bize isteğimiz üzerine veya bizden talep olmaksızın çevrimiçi, e-posta ile, posta yoluyla veya başka bir şekilde (topluca "yorumlar" olarak adlandırılır) gönderirseniz, bu gönderdiğiniz yorumları sınırlama olmaksızın herhangi bir zamanda düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, çevirme ve başka bir ortamda kullanma hakkımızın olduğunu kabul edersiniz. Biz, (1) yorumları gizli tutma yükümlülüğümüz olmadığını; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemekle yükümlü olmadığımızı; ve (3) herhangi bir yoruma yanıt verme yükümlülüğümüz olmadığını kabul edersiniz. Bazen, tek takdirimize bağlı olarak yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, karalayıcı, pornografik, müstehcen veya başka şekillerde itiraz edilebilir veya üçüncü tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Şartlarını ihlal eden içerikleri izleyebilir, düzenleyebilir veya kaldırabiliriz. Yorumlarınızın üçüncü bir tarafa ait herhangi bir hakkı, telif hakkını, gizlilik hakkını, kişilik haklarını veya başka bir kişisel veya mülkiyet hakkını ihlal etmeyeceğinizi kabul edersiniz. Yorumlarınızın hakaret içermediğini veya başka şekillerde yasa dışı, saldırgan veya müstehcen materyal içermediğini; veya Hizmetin işleyişini veya ilgili web sitesinin işleyişini herhangi bir şekilde etkileyebilecek bilgisayar virüsü veya diğer kötü amaçlı yazılım içermediğini kabul edersiniz. Kendinizden başka birisiymiş gibi yanıltıcı bir e-posta adresi kullanamaz veya bize veya üçüncü taraflara hangi yorumun kaynağı olduğu konusunda yanıltıcı bilgi veremezsiniz. Yaptığınız herhangi bir yorumdan ve doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya üçüncü taraflar tarafından gönderilen yorumlarla ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmiyoruz.

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER Mağazadaki kişisel bilgilerinizin gönderimi, Gizlilik Politikamız tarafından düzenlenir. Gizlilik Politikamızı incelemek için.

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIK VE EKSİKLER Zaman zaman sitemizde veya Hizmet'te, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün kargo ücretleri, transit süreleri ve bulunabilirlikle ilgili hatalar, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hizmet veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilginin herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın yanlış olduğunu düzeltme, düzeltme veya iptal etme hakkını saklı tutarız (sizin siparişi gönderdikten sonra dahil). Yanlışlıklar veya eksikliklerle ilgili bilgilere güvenmemenizi ve doğru ve güncel bilgiler için düzenli olarak web sitemizi kontrol etmenizi öneririz. Herhangi bir zamanda güncellemeler yapma hakkımızı saklı tutarız, ancak güncellemeleri yapma yükümlülüğümüz yoktur.

BÖLÜM 12 - YASAL UYGULANABİLİRLİK Bu Hizmet Şartları ve herhangi bir ayrı sözleşme veya politika dahil olmak üzere Hizmetimizle ilgili herhangi bir hüküm, geçerli yasalar tarafından izin verilen ölçüde yürürlükte olacak ve yürürlükte kalacaktır. Bu Şartlar veya Hizmete ilişkin herhangi bir ayrı sözleşme veya politikanın herhangi bir hükmünün geçersiz, yasal olmayan veya uygulanamaz olduğunu tespit edersek, bu hüküm yasalar tarafından izin verilen ölçüde en geniş ölçüde uygulanacak olan ölçüde sınırlı olarak geçerlilikten çıkarılacak veya değiştirilecektir. Geri kalan Şartlar ve koşullar tamamen geçerli ve yürürlükte kalacaktır.

BÖLÜM 13 - FESİH Bu Hizmet Şartlarına uymanızı talep ederiz. Şartları ihlal ederseniz, Hizmeti sonlandırabiliriz.

BÖLÜM 14 - ANLAŞMA Bu Hizmet Şartları ve bu siteyle ilgili diğer politikalar veya kurallar, sitemizi kullanma hakkınızı kısıtlamadan ve yerine geçmeksizin, mevcut ve gelecekteki tüm anlaşmaları, beyanları ve anlayışları içeren bir anlaşmanın tamamını oluşturur.

BÖLÜM 15 - DEĞİŞİKLİKLER Bu Hizmet Şartlarını güncelleyebilir veya değiştirebiliriz, bu nedenle lütfen düzenli olarak kontrol edin. Herhangi bir değişiklik, değişikliklerin bu sayfada yayınlanmasından sonra yürürlüğe girecektir.

Bu, Kael Stitches'ın Hizmet Şartlarıdır. Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı ve Gizlilik Politikamızı inceleyin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

BÖLÜM 16 - FESHETME Fesih tarihinden önce tarafların yükümlülükleri ve sorumlulukları, bu anlaşmanın feshedilmesinden sonra herhangi bir amaç için geçerliliğini sürdürecektir. Bu Hizmet Şartları, siz veya biz tarafından feshedilene kadar geçerlidir. Hizmetlerimizi kullanmayı artık istemediğinizi bildirerek veya sitemizi kullanmayı durdurarak bu Hizmet Şartlarını istediğiniz zaman sona erdirebilirsiniz. Eğer tek taraflı değerlendirmemize göre sizin bir şartı veya hükmü yerine getirmediğinizi veya yerine getirmediğimizi düşünüyorsak, bu anlaşmayı herhangi bir zamanda bildirim yapmaksızın sonlandırabiliriz ve sonlandırma tarihine kadar olan tüm ödemelerden sorumlu olmaya devam edersiniz. Buna ek olarak, hizmetlerimize (veya bir bölümüne) erişiminizi reddedebiliriz.

BÖLÜM 17 - TÜM ANLAŞMA Bizim tarafımızdan bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir hakkın veya hükmün kullanılması veya uygulanması yapılmazsa, bu, böyle bir hakkın veya hükmün feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Hizmet Şartları ve tarafımızca bu siteye veya Hizmet'e ilişkin olarak yayınlanan herhangi bir politika veya işletme kuralı, hizmetinizi kullanımınızı düzenleyen ve taraflar arasındaki tüm anlaşmaları ve anlayışları içeren bir bütün anlaşmayı oluşturur. Önceki veya çağdaş anlaşmalardan (sözlü veya yazılı olarak, Hizmet Şartlarının önceki sürümleri de dahil olmak üzere) bağımsızdır. Bu Hizmet Şartlarının yorumunda herhangi bir belirsizlik, taslak tarafından aleyhinize yorumlanmamalıdır.

BÖLÜM 18 - UYGULANACAK HUKUK Bu Hizmet Şartları ve size Hizmet sağladığımız ayrı sözleşmeler, Türkiye'nin yasalarına tabi olacak şekilde yorumlanır ve uygulanır.

BÖLÜM 19 - HİZMET ŞARTLARININ DEĞİŞİKLİĞİ Bu Hizmet Şartlarının en güncel sürümünü her zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Biz, takdir yetkimizle, bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız ve bu güncellemeleri ve değişiklikleri web sitemize yayınlayarak duyururuz. Değişiklikleri düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir değişikliğinin yayınlanmasından sonra web sitemize veya Hizmetimize erişiminiz veya kullanımınızın devam etmesi, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

BÖLÜM 20 - İLETİŞİM BİLGİLERİ Hizmet Şartları ile ilgili sorularınızı kaelstitches@hotmail.com adresine göndermelisiniz.